banner113

OSB içinde sıkıntı yok! Ancak giriş yapılamıyor

İki gündür Akhisar’da devam eden yoğun yağıştan dolayı önceden alınan tedbirler sayesinde Akhisar OSB bölgesi içerisinde herhangi bir sorun yaşanmamış ve OSB yönetimi gelişebilecek durumlara müdahale için hazır beklediği bildirildi.

OSB içinde sıkıntı yok! Ancak giriş yapılamıyor

İki gündür Akhisar’da devam eden yoğun yağıştan dolayı önceden alınan tedbirler sayesinde Akhisar OSB bölgesi içerisinde herhangi bir sorun yaşanmamış ve OSB yönetimi gelişebilecek durumlara  müdahale için hazır beklediği bildirildi.

Organize Bölgesi kavşağında meydana gelen su baskınından dolayı OSB girişi su altında kaldığından can ve mal kaybı yaşanmaması için girişler durduruldu.

OSB yönetiminden yapılan açıklamada, “Durum yakından takip edilmektedir. Bölge içinde bulunan fabrikalarımız da Yağmur nedeniyle herhangi bir zarar yoktur” denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Farketmez
Farketmez - 1 yıl Önce

Ya osb girişi bide orayı görün

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber