Ortak akılla sorunların çözümü için çalışacağız

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesi çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Akhisar Belediye Başkan aday adayı Nefise Şükran Füzün, ‘Simit Bizden Çay Sizden’ etkinliği ile Akhisarlılarla buluşmaya devam ediyor.

Ortak akılla sorunların çözümü için çalışacağız

Simit Bizden Çay Sizden etkinliği kapsamında Reşatbey Mahallesin de Almancının yerinde mahalle sakinleriyle bir araya gelen Şükran Füzün ardından Akhisar esnaflarından Bayraktarlar Matbaası, Merde Fırın ve Akbim Bilgisayar’ı ziyaret ederek Akhisar’ın dünü, bugünü ve yarınına dair fikir alışverişinde bulundu.

Akhisar’ın ticari hayatı ve esnafın yaşadığı sorunlar ile ekonomik sorunların öncelikli olarak gördüğünü ifade eden Şükran Füzün, “Allah’ın izniyle belediye başkanlığı görevi bana layık görülürse rutin belediyecilik hizmetlerinin yanında esnafımız ve diğer sivil toplum örgütlerimizle birlikte ortak akılla sorunların çözümü için çalışmalar yapacağız. Biz gönül belediyeciliği için yola çıktık. Partimiz ve liderimiz gönül belediyeciliği vizyonunu çok önemsiyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, her defasında ‘STK’larla, vatandaşımızla, muhtarlarımızla sık sık hasbihal edin’ diyor. Eğer görev bize tevdiğ olursa Şehrin bel kemiğini oluşturan esnafımızı sivil toplum örgütleriyle, muhtarlarımızla ve vatandaşımızla sürekli iç içe olacağız. Ticareti canlandırmak için çalışmalar yapacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2018, 18:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber