MUSTAFA ile FATMA'nın EN MUTLU GÜNÜ

TOPİ KARDEŞLERE yoksulluk zamanın'da sahip çıkan (merhum)Mustafa Çöl'ün oğlu (merhum)Ahmet  -Kadriye ÇÖL  çiftinin oğlu MUSTFA ÇÖL ile Belediyeden Emekli  Eyüp - Mürvet  GÖKÇE'nin kızı Fatma Zehra GÖKÇE Ütopia YEŞİL SİYAH salonda muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.

MUSTAFA ile FATMA'nın EN MUTLU GÜNÜ

TOPİ KARDEŞLERE yoksulluk zamanın'da sahip çıkan (merhum)Mustafa Çöl'ün oğlu (merhum)Ahmet  -Kadriye ÇÖL  çiftinin oğlu MUSTFA ÇÖL ile Belediyeden Emekli  Eyüp - Mürvet  GÖKÇE'nin kızı Fatma Zehra GÖKÇE  ütopia YEŞİL SİYAH salonda muhteşem bir düğün ile dünya evine girdi.

Aile büyükleri geceye katılan tüm  konuklar ile yakından ilgilendi.Havai fişekler eşliğinde başlayan düğün misafirlerinde katılımıyla Dualar ve semazen gösterileri tasavvuf müziği eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Düğün sahipleride ütopia wedding işletmesine ve çalışanlarına gösterdikleri hizmet ve ilgidendolayı teşekkür ettiklerini ilettiler.
   Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2017, 17:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber