Mhp Tabanı Da 'Dutlulu' Diyor

CHP Akhisar Belediye Başkan adayı Besim Dutlulu, Reşatbey ve Atatürk Mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinleri ile sohbet etti. Her siyasi görüşten vatandaşların Dutlulu'ya ilgisi büyüktü.

Mhp Tabanı Da 'Dutlulu' Diyor

Millet İttifakı'nın Akhisar'daki ortak adayı Besim Dutlulu, Reşatbey ve Atatürk Mahallelerini ziyaret etti. MHP'li, AK Partili, İyi Partili ve CHP'li vatandaşlar Besim Dutlulu'nun hizmet projelerini hayata geçireceklerine inandıkları için 31 Mart'taki yerel seçimde Dutlulu'ya oy atacaklarını ifade ettiler.

Reşatbey ve Atatürk Mahallelerinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Dutlulu, bir süre mahalle sakinleri ile sohbet etti ve projelerini anlattı. Mahalle sakinlerinden Mürsel Boğa, ailesinin yıllardan beri Milliyetçi Hareket Partisi'ni (MHP) desteklediğini fakat bu seçimde aday olarak ön plana çıkan Besim Dutlulu'yu destekleyeceklerini söyledi.

"BİZİM İÇİN ADAY ÖNEMLİ"

Mahallelerindeki diğer MHP seçmenlerinin arasında da Besim Dutlulu'ya destek verileceğinin konuşulduğunu söyleyen Mürsel Boğa, şu şekilde konuştu: "Açık konuşmak istiyorum. Bizim sülalemiz, bugüne kadar MHP dışında başka bir partiye oy vermedi. Ama yerel seçim olayına farklı bakıyoruz. Burada bizim için aday önemli. Babanızın belediye başkanlığı döneminde yaptıkları hizmetleri tüm Akhisar halkı biliyor. Hala o hizmetlerden yararlanan beldeler var. Bizim ailemiz de babanızın izinden gideceğinize inanıyor. Bu yüzden sizi destekliyoruz. Sadece benim ailem de değil, çevremde Milliyetçi Hareket Partisi'ne gönül veren arkadaşlarım da bu şekilde düşünüyor. 31 Mart'taki seçimlerde Besim Dutlulu diyeceğiz. Başarılarınız daim olsun"

"TÜM AKHİSAR'IN BELEDİYE BAŞKANI OLMAYA ADAYIM"

Hiçbir siyasi görüşü ayırt etmeden tüm Akhisar'a eşit hizmet götüreceğinin sözünü veren Dutlulu, bu seçimin parti seçimi değil hizmet seçimi olduğunu söyledi. Hizmet için bu yola çıktığını vurgulayan Dutlulu, "Kadını, genci, yaşlısı, her siyasi partiden, farklı siyasi görüşlere sahip vatandaşlarımızdan destekler alıyoruz. Zaten her yerde söylediğim gibi ben sadece bir kesimin değil tüm Akhisar'ın belediye başkanı olmaya adayım. Vatandaşın hangi partiden olduğuna bakmıyoruz. Bu bizim için önemli değil. Hizmet için bu yola çıktık. Bizim makam derdimiz yok. Biz çalışmaya geliyoruz. Bizi tercih ederseniz daha temiz, daha modern, vatandaşların daha mutlu olduğu bir Akhisar yaratmak istiyoruz" diye konuştu.

Başka bir vatandaş İyi Partili olduğunu ve seçimlerde Besim Dutlulu'ya oy atacağını söylerken, isimlerinin açıklanmasını istemeyen bir çok AK Parti'li ve MHP'li seçmen de 31 Mart yerel seçimlerde Besim Dutlulu'ya oy atacaklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 17:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa ç
Mustafa ç - 4 yıl Önce

KESİNLİKLE DUTLULU PARTİ OLARAK BAKMAMAK LAZIM ÇALIŞACAK BAŞKAN AKHİSARIMIZI GÜZELLEŞTİRECEK AKHİSAR İÇİN ÇALIŞACAK BAŞKAN İSTİYORUZ

Mert
Mert - 4 yıl Önce

Rastgele halktan insanlara mhp tabanı diyip niye ortalığı karıştırıyosunuz siz hayırdır?

Fatih Gündüz
Fatih Gündüz - 4 yıl Önce

Bizim adımıza neden konuşuyorsunuz Ak Parti ve MHP sözde CHP ye oy verecekmiş öyle bir şey yok
Algı operasyonu yapan zihniyetinizi tekrar gözden geçirmeniz gerekiyor

Halil
Halil - 4 yıl Önce

Yok öyle bi dünya hiç bir MHP’li o parti mensubu adaya oy vermez bu haberde mis gibi yalan kokuyor

Ali yildiz
Ali yildiz - 4 yıl Önce

Doğru haber,, ben de bir mhp,li olarak besim dutlulu,ya oyumu verecegim.. tabanda ittifak yok...

Bozkurt
Bozkurt - 4 yıl Önce

Belediyecilik siyaset işi değil bunu anlamanız gerekiyor. Ben, ailem, arkadaşlarım ülkücü inancıyla yetişen daha birçok kişi Besim Dutlulu'ya oy atacağız. Ona inanıyoruz. Nasıl ki Manisa büyükşehir belediyesinde CHP'liler MHP'ye oy attıysa, Akhisarda da MHP'liler CHP'nin adayına oy atacak. Sandıkta herkes bunu görecek. Haber doğru, katılıyorum MHP tabanı Dutlulu diyor.

Kurt
Kurt - 4 yıl Önce

Ben harbi MHP lym ama CHP ye oy vericem yeterince Türkeş’in kemiklerini sızlatttılar biraz da ben sızlatayım.

Bulgar göçmeni
Bulgar göçmeni - 4 yıl Önce

Solcu Marksist.devrimci komünist bir partiye oy vermem. Veren olursa MHPnin kripto solcuları Marksist leri verir


SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber