MHP'den Akhisar Ziraat Odası'na ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ahmet NAMAL, Belediye Meclis üyesi Fikret Türk, Kadın Kolları Başkanı Esin Güngör ve MHP Yönetim kurulu üyeleri Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet AKBUĞA’ yı makamında ziyaret etti.

MHP'den Akhisar Ziraat Odası'na ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ahmet NAMAL, Belediye Meclis üyesi Fikret Türk, Kadın Kolları Başkanı Esin Güngör ve MHP Yönetim kurulu üyeleri Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet AKBUĞA’ yı makamında ziyaret etti.

Misafirlerini Ziraat Odası toplantı salonunda ağırlayan Ziraat Odası Başkanı Ahmet AKBUĞA “Hepinize şahsım ve odam adına hoşgeldiniz diyorum ve ziyaretten oldukça memnun olduğumu ifade etmek istiyorum. Girdi maliyetlerindeki artış endişe verici noktaya ulaştı fakat bazı tarım ürünlerinin satış fiyatları çiftçimizi memnun ediyor. Örneğin şu dönemde hasadı gerçekleşen salçalık domatesin alım fiyatları gayet iyi, önümüzdeki dönemde hasat edilecek üzüm ve zeytinde de inşallah üreticimizi memnun edecek fiyatlar gündeme gelir. Fiyat belirsizlikleri çiftçimizin önünü görebilmesini engelliyor. Fiyatlardaki dalgalanmaların önüne geçilebilmesi adına planlı üretimin mutlaka gerçekleşmesi gerekiyor. Tarımsal desteklerin çiftçilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde olmasını bekliyoruz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı üreticilerimize bir çok konuda destek oluyor. Üreticilerimize vermiş oldukları damızlık hayvan, ceviz badem fidanı, üzüm sepeti, gübre, tohum ve önümüzdeki günlerde dağıtılacak olan zeytin kasası desteği konusunda Manisa Büyükşehir Belediyesi’ ne bu vesileyle buradan üreticilerimiz adına teşekkür ediyorum.” Dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ahmet NAMAL “Akhisar Ziraat Odası Başkanıma ve meclis üyelerine bizi ağırladıkları için teşekkür ediyorum. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Akhisar’ ciddi manada bir yatırım söz konusu, Akhisar’ın evladı olarak memleketimize yapılacak her türlü yatırım için elimizden geleni yapıyoruz. Şuanda Akhisar için toplam 295 milyon TL tutarında bir yatırım söz konusu. Vatandaşlarımızdan gelen talepleri değerlendiriyoruz. Sivil toplum örgütlerinin ve siyasilerin arasındaki ilişkilerin iyi olmasının memleketimizin yararına olacağı görüşündeyiz. Bu memleketin evladı olarak Akhisar’ a çakılacak bir tek çivide dahi emeğe geçen herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

Akhisar’ın gündemi ve tarım hakkındaki konuların görüşüldüğü ziyaret sonrası Ziraat Odası Başkanı Ahmet AKBUĞA misafirlerine kapıya kadar eşlik etti. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber