banner113

Mermerciler Kooperatifinden, Tahsin Arslan’a Ziyaret

S.S. Akhisar İhtisas Mermercilik Taşçılık Mermerit Kereste Plastikten Granür ve Betondan Mamül İmalatı Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi, Başkanı Recep Kalın ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Manisa Büyükşehir belediyesi Akhisar koordinatörü Tahsin Arslan’nı makamında ziyaret ederek tebrik etti.

Mermerciler Kooperatifinden, Tahsin Arslan’a Ziyaret

Akhisar Mermerciler Kooperatifi başkanı Recep Kalın, “Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla Mermerciler Kooperatif yönetimi olarak yapmış olduğu hizmetlerinizi yakından takip ediyoruz.  Bizde hem Akhisarlılar olarak hem de Mermerciler esnafı olarak bu hizmetlerden son derece mutluyuz. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, Akhisar Koordinatörü Tahsin Arslan’a çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.  Her hizmet halkımızın ferahlığı ve modernliği için.” dedi.

Akhisar Koordinatörü Tahsin Arlan; “Bizleri ziyaret eden S.S. Akhisar Mermerciler Kooperatif Başkanı Recep Kalın ve yönetimine teşekkür ediyorum. Sizleri ve Akhisarlıları yaptığımız hizmetlerde  memnun edebildiysek ne mutlu bize. Biz 17 ilçe de olduğu gibi Akhisar da da  bizlere bağlı olan birimlere  gelen  sıkıntılara çözüm bulmak için çalışıyoruz. Amacımız Akhisar halkına daha mutlu yaşanabilir şehir haline getirmektir.” Dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber