Merkez Çarşıyı Canlandırma Projesinde Kurul Kararı Bekleniyor

Vakıflar İzmir Bölge Müdürü Muzaffer Ataseven Akhisar Ticaret ve Sanayi Odasınca yürütülmekte olan ve İnşaat izni için Kurul kararının beklendiği "Merkez Çarşıyı Canlandırma Projesinde" incelemelerde bulundu.

Merkez Çarşıyı Canlandırma Projesinde Kurul Kararı Bekleniyor

İnceleme esnasında ATSO Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri Erol Şirin ve Murat Tınazlı da Ataseven'e eşlik ettiler.

İnceleme esnasında konuşan ATSO Başkanı Erdayıoğlu " Sayın Müdürüm Siz Vakıflar Bölge Müdürlüğü olarak mülk sahibi, bizde ATSO olarak kiracıyız . Her ikimiz de, Kurul'un en kısa zamanda inşaat izni vermesini ve inşaata başlamayı bekliyoruz.İnşaatın durması nedeniyle bir çok mağduriyet yaşanıyor. Burası Akhisar’ın önemli noktalarından biri Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası mağdur, Vakıflar Bölge Müdürlüğü mağdur, en önemlisi de burada yaşayan iş yapan mağdur olan bir çok esnafımız var. Bu arkadaşlarımızın ve Akhisarımızın mağduriyetinin giderilmesi lazım bu şekilde kalmasına kesinlikle müsade edemeyiz. İnşaatın devam etmesi ve  buranın canlanması için elimizden gelenin fazlasını yapmak zorundayız. Sayın Müdürümüzün konuya verdiği önem de bizleri çok memnun etti. Bu nedenle kendisine teşekkür ediyorum" dedi. 

Vakıflar Bölge Müdürü Muzaffer Ataseven de yaptığı açıklamada " Buraya ilk defa geliyorum. Özellikle projeyi yerinde görmek istedim. Evet buradaki esnafın ve ilçenin büyük mağduriyeti söz konusu. Yerin mal sahibi olarak ATSO İle birlikte inşaat izni çıkması için tüm gayretimizle çalışacağız. Sayın Başkanıma ev sahipliği için teşekkür ediyorum" dedi.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber