Memur-Sen'den Akhisar Müftüsü Orhanlı'ya Ziyaret

Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Memur-Sen’e bağlı sendikaların Akhisar İlçe Temsilcileri, Akhisar Müftüsü Ramazan ORHANLI’yı makamında ziyaret etti.

Memur-Sen'den Akhisar Müftüsü Orhanlı'ya Ziyaret

Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Memur-Sen’e bağlı sendikaların Akhisar İlçe Temsilcileri, Akhisar Müftüsü Ramazan ORHANLI’yı makamında ziyaret etti. Ziyarete Memur-Sen İlçe Temsilcisi Nazlım TAŞCI, Diyanet-Sen İlçe Temsilcisi Sabahattin UMUTLU, Sağlık-Sen ilçe Temsilcisi Ümit ERASLAN, ToçBir-Sen ilçe Temsilcisi Ender BİRGÜL ve Ahmet KILINÇ ve Birlik Haber-Sen İlçe Temsilcisi Hamit ŞAHİN katıldı.

Memur-Sen İlçe Temsilcisi Nazlım TAŞCI “Kutlu Doğum haftası, Peygamberimiz(SAV)'in mesajlarının daha net olarak dile getirildiği bir zaman dilimidir. O'nun hayatı daha iyi öğrenildiği takdirde, mesajları ve ilkeleri de daha iyi anlaşılacaktır. Peygamberimiz sevgi, barış ve hoşgörünün timsalidir. Şiddetin bireysel, toplumsal veya uluslararası planda hızla yükseldiği, petrol için savaş çıkarmaktan ve katliamlardan çekinmeyen ülkelerin varlığı, kendi çıkarı için bir başkasının yaşama hakkı dâhil en kutsal hak ve değerlerini yok saymanın sıradanlaştığı bu zaman diliminde, kutlu doğum ve getirdiği mesajların önemi bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Kutlu Doğum Haftası'nda, toplumu saran sevgi ve hoşgörü iklimi devam ettikçe, sosyal hayatta bunun yansımaları da olacaktır. Buda insanların daha mutlu olduğu bir dünyayı beraberinde getirecektir. Memur-Sen olarak, milletimizin, mensuplarımızın ve bütün insanlığın Kutlu Doğum Haftası'nı kutlar; sevgi, barış, hoşgörü getirmesini dileriz. Ayrıca İlçe Müftümüz Sayın Ramazan ORHANLI’yı ilçemizdeki yapmış olduğu başarılı hizmetlerinden ötürü tebrik eder, ALLAH’ın gayretlerini artırmasını ve daima başarılı olmalarını niyaz ederiz.” dedi.

İlçe müftüsü Sayın Ramazan ORHANLI ise“Memur-Sen’in yapmış olduğu ziyaretten memnun olduğunu ve bu vesileyle bir kez daha Akhisar halkının ve İslam âleminin kutlu doğum haftasını hayırlara vesile olmasını diledi ”.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber