Memur-Sen Sosyal Güvenlik Haftasını Kutladı

Akhisar Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen ilçe Temsilcisi Rıza Bahar; Büro-Memur-Sen İlçe Temsilcisi Nazlım Taşcı, Diyanet-Sen İlçe Temsilcisi Sebahattin Umutlu,

Memur-Sen Sosyal Güvenlik Haftasını Kutladı

 

Akhisar  Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen ilçe Temsilcisi  Rıza Bahar; Büro-Memur-Sen  İlçe Temsilcisi Nazlım Taşcı, Diyanet-Sen İlçe Temsilcisi Sebahattin Umutlu, Toç-Bir-Sen  İlçe Temsilcisi  Ender  Birgül ve Sağlık-Sen İlçe Temsilcisi Ümit Eraslan‘ın katılımıyla Sosyal Güvenlik Haftası Kutlamaları kapsamında  ilçe SGM Müdürü Ayfer Öztürk ‘ü makamında ziyaret ettiler.


Akhisar  Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen ilçe Temsilcisi  Rıza Bahar, ziyarette yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi:


“Memur-Sen konfederasyonumuza bağlı sendikaların ilçe temsilcileri ile sizlerin şahsında tüm çalışanlarınızın Sosyal Güvenlik Haftası Kutlu olsun diyorum.


Bahar Biz üyemiz, ülkemiz ve insanlığa hizmet için varız ideolojik sendikal anlayışın, sendikacılığa zarar verdiğini düşünüyoruz. Körü körüne hiç kimseye kahrolsun demiyoruz. Biz herkese özgürlük herkese yaşasın diyoruz.


Yine Memur-Sen olarak bizler; sadece tepki veren ve tenkit eden değil, aynı zamanda çözüm önerileri üreten, kalite, verimlilik ve sosyal diyaloğa önem veren toplumun temel değerlerini dikkate alan bir anlayıştan yanadır.


Sendikamız; geleceğin sendikacılığı olan ‘Hizmet Sendikacılığının’ öncülüğünü yaparak, cazibe merkezi olmuş ve Altı yüz bin çalışanın teveccühünü kazanmış bir sendikadır.


Sendikamız yüzde yüz tarafsızdır. Aynı zamanda yüzde yüz taraftır.


Şöyle ki haklardan, emekten, insanlıktan, zalimin karşısında durmaktan yana tarafız.

değerlerimizi yaşamak için, değerlerimizi yaşatmak için tarafız. Böyle taraf olanlara da selam olsun diyoruz

İlçe SGM Müdürü Ayfer Öztürk ise, SGM'nin ilçeye şube açmasının Akhisar için önemli bir hizmet olduğunu, 14-20 Mayıs SGM haftası dolayısıyla kurumun tanıtımını yaptıklarını, (SGM)’nin Şehit Yüzbaşı Necdi Şentürk Merkez Parkı içinde 3 yıl ‘dan beri çalışan ekip ile birlikte özverili bir şekilde halka hizmet sunduklarını söyledi.


Öztürk, ayrıca ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sendikalar üyelerinin ve çalışanlarının hakları yanında ülkemizde yaşayan bütün vatandaşları düşünerek hareket etmeli ve her zaman da sağduyulu olarak diyalog yoluna başvurmaları gerekmektedir.” dedi.   Öztürk- bu ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi ve Memur-Sen yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar dileyerek teşekkür etti.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber