Mecliste Yine Kavga, Bu Kez Manisalı Vekilde Var

İç Güvenlik Paketi görüşmelerinde yine kavga çıktı. Aralarında Manisa milletvekili CHP’li Hasan Ören’in de bulunduğu CHP’li vekiller AK Partili vekillerden yumruk yedi.

Mecliste Yine Kavga, Bu Kez Manisalı Vekilde Var
TBMM Genel Kurulu’nda CHP ‘li milletvekilleri ile AK Partili milletvekilleri arasında arbede çıktı. Arbede sırasında bazı vekiller, merdivenlerin bulunduğu yerden stenografların bulunduğu yere düşerek fenalık geçirdi.

Başından darbe alan CHP Manisa milletvekili Hasan Ören ise üzüntüsünü dile getirdi. 40 yıllık siyasi hayatında ilk defa bir kavgaya karıştığını ifade eden Ören, “Maalesef  benim gibi hiç olaya karışmayan birini çileden çıkardılar. Bunlar artık aralarında anlaşmışlar, grup başkan vekili çıkıyor, herhalde aralarında bir parola var biri bir laf söylüyor ve üzerimize hücum ediyorlar. 1,2,3 diye devam ediyor bu. İnanılacak gibi değil. Ben 40 yıldır siyasetçiyimdir. Bugüne kadar hiçbir kavgada fotoğrafım bile yoktur. Eğer benim gibi bir insanı bile çıldırtıyorlarsa iş gerçekten çığrından çıkmış demektir. Bu iktidar kendisinin karşısındaki herkesi düşman ya da paralel olarak görüyor. Ülkeye yazık oluyor. Mustafa Kemal’in kurduğu bu ülkeyi deviremeyecekler. Bunun hiçin her şeyimizi vereceğiz. Bunlar kin ne nefrete bürünmüş durumdalar” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2015, 10:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber