Mazbatayı Alan Muhtarlar Soluğu Toplantıda Aldı

Mazbatalarını alan mahalle muhtarları Akhisar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce düzenlenen bilgilendirme toplantısına katıldılar.

Mazbatayı Alan Muhtarlar Soluğu Toplantıda Aldı

Mazbatalarını alan mahalle muhtarları Akhisar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce düzenlenen bilgilendirme toplantısına katıldılar. Akhisar Ziraat Odası toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Akhisar Kaymakamı Kaan Peker ve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Akif Şenyürek katıldılar.

Akhisar Kaymakamı Kaan Peker yaptığı açılış konuşmasında muhtarları tebrik ederek başarılar diledi. Kaymakam Peker daha sonra 30 Mart'ta yapılan seçimler sonrasında köy ve beldelerin mahalleye dönüşmesi sonrası mahalle muhtarlarının görevleri ile ilgili olarak yöneltilen soruları cevapladı.

Toplantıda 2014 Yılı üretim sezonu çiftçi kayıt sistemi çalışma programını açıklayan ve işleyiş hakkında bilgi veren İlçe Müdürü Mehmet Akif Şenyürek 2014 üretim yılı başvurularının 30 Mayıs 2014 tarihinde sona ereceğine dikkat çekere, muhtarlardan çiftçilerin muhtarlıklara tebliğ edilen program dahilinde başvurularını yapmaları hususunda gerekli duyuruların yapılmasını istedi.

Toplantı sonunda ayrıca Akhisar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetinde boşalan üyelik için seçim yapıldı. Gökçeahmet muhtarı Alaattin Kurucan mahalle muhtarları temsilcisi olarak oy birliği ile mütevelli heyetine seçildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber