Marangozlar Odasından, Bahar'a Ziyaret

Akhisar Marangozlar ve Mobilyacılar Odası, Rıza Bahar’ı Ziyaret etti.

Marangozlar Odasından, Bahar'a Ziyaret

 Akhisar Marangozlar ve Mobilyacılar Odası, Rıza Bahar’ı Ziyaret etti.


Akhisar Marangozlar ve Mobilyacılar Odası başkanı Recep Akkaya ve yönetim kurulu üyeleri, Fikret Selimoğlu, Hüseyin Güleç, Durmuş Şen,  Uğur Altun ve İsmail Ataç ile  birlikte Kayhan Ergun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Rıza Bahar’ı makamında ziyaret ettiler.

Marangozlar ve Mobilyacılar Odası başkanı Recep Akkaya, Okul Müdürü Rıza Bahar’a yeni görevinde başarılar dileyip tebrik etti. Akkaya, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada oda olarak her daim yanınızdayız dedi.
Okul Müdürü Rıza Bahar, Akhisar  Marangozlar ve Mobilyacılar Odası başkanı Recep Akkaya ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti.

Akhisar Balkan Göçmenleri Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Derneği (BAL-GÖÇ) Başkanı Tunay Gül, Yönetim Kurulu üyeleri  Tahir  Memişler, Taner Şencan, , Göksel Yıldırım ve Yalçın Çalışkan ile birlikte Kayhan Ergun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Rıza Bahar’ı makamında ziyaret ettiler.
Dernek Başkanı Gül, Bahar’a yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, çiçek takdim ederek başarılar diledi. Gül ayrıca, Bal-Göç Derneği olarak, yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında Bahar’a bilgiler verdi.
Okul Müdürü Rıza Bahar, nazik ziyaretlerinden dolayı mutlu olduğunu belirterek, BAL-GÖÇ  Başkanı Tunay Gül ve Yönetim Kurulu üyelerine  teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2015, 08:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber