Manisa Valiliğinden deprem sonrası açıklama!

Bugün saat 10.21'de Akhisar'ın Sazoba Mahallesi merkezli 5.5 büyüklüğündeki depremin ardından Manisa Valiliği konu ile ilgili açıklama yaptı.

Manisa Valiliğinden deprem sonrası açıklama!

Manisa Valiliğinden depremin detayları ile ilgili yapılan açıklamada; "26.06.2020 tarihinde İlimizde meydana gelen 5,5 şiddetinde ki deprem sonrası, Saruhanlı ve Gölmarmara İlçelerimize bağlı tüm mahallelerle irtibat sağlanmış olup, depremden kaynaklanan herhangi bir hasar tespit edilmemiştir. İlimizde hayat normal akışında devam etmektedir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur."
denildi.

AKHİSAR BELEDİYE BAŞKANI DUTLULU SAHADA

Depremin ardından Akhisar Belediye başkanı Besim Dutlulu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Depremi en çok hisseden kırsal mahalleleri ziyaret ediyoruz. Merkez üsse en yakın mahallemiz Sazoba’da bir sıkıntı yok. Akselendi’de bir ev duvarında ve camide sıkıntı var. Şu an Beyoba’ya gidiyoruz. Bu depremi az hasarla atlatmak sevindirici.‬" dedi.

Dutlulu; "Depremin en çok hissedildiği Sazoba, Akselendi ve Beyoba mahallelerimizde incelemelerde bulunarak vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Bölgede yaptığımız incelemeler sonucunda can kaybının ve ciddi bir hasarın olmadığını gördük. Tüm hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Akhisar Belediyesi olarak tüm ekiplerimizle halkımızın hizmetindeyiz." diye açıklamalarda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2020, 15:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber