Madrid'de Akhisar Rüzgarı

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) 11 – 14 Mart 2015 tarihlerinde İspanya’nın Madrid şehrinde düzenlenen Automechanika-2015 fuarını ve Madrid Ticaret ve Sanayi Odası’nı üyeleri ile birlikte ziyaret etti.

Madrid'de Akhisar Rüzgarı

 Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) 11 – 14 Mart 2015 tarihlerinde İspanya’nın Madrid şehrinde düzenlenen Automechanika-2015 fuarını ve Madrid Ticaret ve Sanayi Odası’nı üyeleri ile birlikte ziyaret etti.


Ziyarete ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ufuk Merde, ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Adem Çakır, Oda üyeleri Şerif Türkan, Oktay Soydemir, Bülent Tekatan, Fevzi Kazanlı, Mustafa Ünsal, Okan Güleş, Hüseyin Aykuş, Volkan Türkoğlu, Nafiz Ünal ve Oda personeli Kamil Mısırlı katıldılar.

Madrid TSO Ziyareti
Öncelikle Madrid Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden ATSO üyelerini Yönetim Kurulu üyesi Rada Ivanova Veltcheva, Dış Ticaret Yöneticisi Esther Calvo Ruiz ve İspanya’nın Otomotiv devlerinden Sernauto’nun Dış İlişkiler Sorumlusu Begona Llamazars Vega karşıladılar. Sernauto temsilcisinin firması ve İspanya Otomotiv sektörü hakkında yaptığı sunumun ardından her iki Odanın da temsilcileri şehirleri ve Oda işleyişi hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Automechanika-2015 Ziyareti ve KOSGEB desteği 
Fuar ziyaretinde Otomotiv ekipmanları imalatı yapan firmalar ile ikili iş görüşmeleri imkanı yakalayan ATSO üyeleri sektör hakkında iki ülkenin gelişim ve pazar durumlarını karşılaştırdılar. ATSO olarak KOSGEB’e yapılan müracaat neticesinde KOSGEB’in Genel Destek Programı-Yurt Dışı İş Gezisi kapsamında yerini alan gezi; sektörde yer alan katılımcılar için %60 oranında destek anlamına geliyor.

Madrid ve Toledo şehir turu ile son bulan İş ve İnceleme gezisi hakkında kısa bir açıklama yapan ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ufuk Merde; “ ATSO olarak Yurtdışına düzenlemiş olduğumuz fuar organizasyonumuza katılım gösterenlere teşekkür ederiz. Siz kıymetli üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda gerek yurtiçi gerekse yurtdışı fuar katılımları yönetim kurulumuzda değerlendirilecek ve azami ölçüde katılım sağlanması için bizler elimizden geleni yapacağız” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2015, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber