Lokantacılar Odasından Yunan vekile Türk bayraklı cevap!

Avrupa Parlamentosu’nun Brüksel’deki Genel Kurulunda, kağıda basılmış Türk Bayrağını yırtarak hakaret içeren ifadeler kullanan Yunan üye Ioannis Lagos’a bir tepki de Akhisar Lokantacılar, Köfteciler ve Tatlıcılar Odası başkanı Pınar Gören Güney'den geldi. 

Lokantacılar Odasından Yunan vekile Türk bayraklı cevap!

Odamız bünyesinde faaliyetlerini sürdüren esnaf üyelerimiz iş yerleri önünde Türk bayraklarını açarak konunun hassasiyetine dikkat çektiler.

Lokantacılar odasında açıklama yapan Oda başkanı Pınar Gören Güney;" Türk Bayrağımıza Yunan üye Ioannis Lagos’un yapılan hakareti nefretle kınıyoruz. Akhisar Lokantacılar odası olarak bugün çağarımızla ilçemizdeki ve tüm mahallerdeki üyelerimizin Türk Bayrakları ile dükkanlarını donatmasını istemiştik. Çok sağ olsunlar tüm üyelerimiz bizi kırmadan çağarımıza hemen karşılık verdiler. Gerek beldelerdeki üyelerimiz gerek mahalledeki üyelerimiz gerekse merkezdeki üyelerimiz hepsi Türk Bayraklarını astı. Türk milleti vatanı için, milleti için Cumhuriyeti için ve bayrağı için yapamayacağı bir şey yok. O yüzden bunun en büyük göstergesi de esnafımızın vatanına milletini ve Türk Bayrağına sahip çıkan duruşudur. Akhisar Lokantacılar odası olarak tekrar Türk Bayrağımıza yapılan hakareti kınıyoruz, lanetliyoruz ve diğer tüm esnaflarımızı da bu tepkimizi haklı tepkimizi paylaşmaya davet ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2020, 18:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber