Lokantacılar Odasından 18 Mart Şehitleri için helva hayrı

Akhisar Lokantacı, Köfteci ve Tatlıcılar Odası Başkanı Pınar Gören ve yönetim kurulu üyeleri, Ahmet Kayalı İş Hanı 1. kattaki Oda binasında 18 Mart Şehitler haftasında, 500 kişilik fıstıklı helva dağıttı.

Lokantacılar Odasından 18 Mart Şehitleri için helva hayrı

Akhisar Lokantacı, Köfteci ve Tatlıcılar Odası Başkanı Pınar Gören ve yönetim kurulu üyeleri, Ahmet Kayalı İş Hanı 1. kattaki Oda binasında 18 Mart Şehitler haftasında, 500 kişilik fıstıklı helva dağıttı. 18 Mart Şehitler haftası etkinliği programına CHP Manisa Milletvekili A. Vehbi Bakırlıoğlu, Manisa Kahveciler Odası başkanı Mehmet Çetin, Akhisar Esnaf Oda başkanları muhtarlar, oda üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Odada açıklama yapan Lokantacılar Odası Başkanı Pınar Gören;" Mart ayını biliyorsunuz ki dolu dolu yaşadık. Mart ayının en önemli günlerinden birini de hep beraber paylaşalım istedik. 8 Mart Kadına karşı şiddet ile yaptığımız ve gerçekten Türkiye çapında ses getiren "Esnaf Adam Kadına El Kaldırmaz" ve kadına şiddete esnaf anlamında dikkat çektiğimiz bir projeyi Türkiye’ye sunduk. Öncelikle geçmiş 8 Mart kadınlar gününü, güçlü kadınları, onlara şiddet gösteren mahlukatların dünya ve Türkiye sahnesinden silinmesini temenni ediyoruz. 14 Mart tıp bayramında, pandemide cephenin ön saflarında canla başla çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın da tıp bayramını kutladık. Onun akabinde milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u rahmetle ve minnetle andık. 18 Mart’ta benim kadın meclisi başkanlığından beri geleneksel hale getirdiğimiz 57. Alayın kumanyasını dağıtıyorduk ama bu yıl pandemi ve yaşadığımız durum buna pek elverişli olmadı. O yüzden helva hayrımızı odamızda protokol üyelerimize daha sonra aşağıda esnaf ve vatandaşlarımızla paylaşacağız. 18 Mart Çanakkale Savaşında bizlere canıyla, kanıyla bu cennet vatanı aziz kan damlalarıyla sulayan şehitlerimize fatiha gönderiyoruz ve hayrımızı yapıyoruz diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
orhan ejder
orhan ejder - 1 yıl Önce

cennet vatanı bize emanet bırakan tüm şehitlerimizi rahmetle minnetle yad ediyoruz.
bu nedenle şehitlerimizi bu anlamlı günde hayır yapmanız takdire şayandır. başkan ve tüm oda üyelerini tebrik ederim. tarihine sahip çıkmayan geleceğe yön veremez.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber