Lokantacılar Odası, Polis Haftası nedeniyle Başaran’ı ziyaret etti

Akhisar Lokantacılar, Tatlıcılar ve Köfteciler Odası, Polis Haftası nedeniyle Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran'ı ziyaret etti.

Lokantacılar Odası, Polis Haftası nedeniyle Başaran’ı ziyaret etti

Ziyarete Lokantacılar Odası Başkanı Pınar Gören, Denetim Kurulu başkanı Zühre Uçak ve üyeler Hülya Atak, Dilek Çiftçi ve Burcu Tokgöz katıldı.

Gerçekleşen ziyarette konuşan Gören: “Şehrimizde özellikle çok zor pandemi şartlarında canla başla görev yapan, üyemiz ve esnafımız ile yakından ilgilenen, şehrimizin güvenlik ve emniyet neferleri başta Emniyet Müdürümüz Sayım Başaran olmak üzere tüm emniyet teşkilatının polis haftasını kutlar, nice başarılı işlerde bir arada bulunmayı temenni ederim” dedi.

Akhisar Emniyet Müdürü Sayım Başaran da ziyaretlerinden dolayı memnun olduklarını belirterek Lokantacılar, Tatlıcılar ve Köfteciler Odası’na teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber