KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sertifikaları Dağıtıldı

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini başarıyla tamamlayan katılımcılara ATSO Meclis Toplantı Salonunda sertifika töreni düzenledi.

KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sertifikaları Dağıtıldı

KOSGEB girişimcilik eğitimi programına katılan ve başarıyla tamamlayan 43 kursiyer sertifika almaya hak kazandı. Sertifika törenine katılanlara belgeleri ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Ulusoy ve Eğitmen Utku Yılmazer tarafından verildi.

Sertifika töreninde kısa bir konuşma yapan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Ulusoy; “Değerli kursiyerlerimiz, zorlu bir süreçten geçtiniz ve başarı ile kursu tamamladınız. Aldığınız belgelerle hayalinizdeki işi kurmak için yola çıkacaksınız. Kolay kısmını tamamladınız asıl zor kısmı yeni başlıyor sizler için. Bu konuda aldığınız eğitimin sizler için çok büyük bir katkısı olacaktır. Hepinize hayırlı olsun diyorum her zaman sizlere Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak kapımız açık” diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber