Köfteci Ramiz Usta'nın 50. vefat yılında gün boyu köfte ekmek hayrı

Köfteci Ramiz  kardeşler, babaları Ramiz Taşkınlar’ın ölümünün 50. Yılı dönü deneniyle  Akhisarlılara  gün boyu köfte ekmek ve ayran ikramında bulundular.

Köfteci Ramiz Usta'nın 50. vefat yılında gün boyu köfte ekmek hayrı

Milli Egemenlik Alanı, Belediye Hizmet binası önünde saat 11.00 de başlayan  köfte ikramı akşamüzeri  saat 16.00 ya kadar devam etti.

Ramiz Gıda A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Bircan Taşkınlar, 20 kişilik ekibi ve özel olarak hazırlanan araçta  Akhisarlılara  köfte ekmek ve ayran dağıtımına nezaret etti. Yurt içinde 140  yurt dışında Azerbaycan’ın başkentinde Bakü’de 2, önümüzdeki günlerde açılacak  Özbekistan’ın başkenti  Taşkent’te de 2  KÖFTECİ RAMİZ işyerlerini açacaklarını söyleyen Bircan Taşkınlar, “ Babamız Ramiz, annemiz Macide Taşkınlar adına  Fen Lisesi yaptırdık. Okulumuzda da her yıl öğrencilere  aynı bu şekilde köfte ikram ikramı yopıyoruz. Bu kez babamızın ölümünün 50. Yılı olan  13  şubat günü  belediyemizin önünde gün boyu Akhisarlılara  markamız köfte ve ayran ikramı yapıyoruz. Bu ikram akşamüzeri saat 16.00 ya kadar sürecek. Biz hazırlığımızı yeterli şekilde yaptık. Her halde 2, 3  bin Akhisarlılar  Ramiz köfte ve ayran ikramını almış olacaklar. Köfteci Ramiz kardeşler olarak Rahmetli anne, babamız, ağabeyimiz  Birol  ve  tüm ahrete göç edenler için   Akhisarlıların yaptığı  hayır duaları yerine ulaşır. Son günlerde, ve tüm  şehitlerimizin de  ruhları şad olsun, gazilerimize de acil şifalar diliyoruz.” Dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020, 15:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
High_hopes
High_hopes - 1 yıl Önce

Yahu haberi yayinlamak icin az daha bekleseydiniz.hehhehe

Cemo
Cemo @High_hopes - 1 yıl Önce

niye la hayır zaten 16.00'da bitmiş ne istiyon hayır yapılmadan önce mi.. köftecii

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber