Kızılay Bereketi Yıl Boyunca Sürecek

Kızılay Akhisar Şube Başkanı Orhan Çeçen yaklaşan Kurban bayramı öncesinde Ahmet Kayalı İş Hanındaki bürosunda yaptığı basın açıklamasında, Kızılay İle Kurban Bereketi Yıl Boyunca Sürecek" dedi.

Kızılay Bereketi Yıl Boyunca Sürecek

Kızılay Akhisar Şube Başkanı Orhan Çeçen yaklaşan Kurban bayramı öncesinde Ahmet Kayalı İş Hanındaki bürosunda yaptığı basın açıklamasında, Kızılay İle Kurban Bereketi Yıl Boyunca Sürecek" dedi.

Kızılay Akhisar Şube Başkanı Orhan Çeçen; Artık geleneksel hale gelen Türk Kızılayı vekâleten Kurban kesim kampanyası ile bu yılda inşallah binlerce mazlumun sofrasına et, yüreklerine saadet ve yüzlerine tebessüm getireceğiz. “Kurban bereketi yıl boyu sürsün”sloganı ile düzenleyeceğimiz ve sizlerin desteklerini bir kez daha talep edeceğimiz kampanya sayesinde, ihtiyaç sahiplerine sadece Kurban Bayramı döneminde değil, yıl boyu ulaşacağız.

Hayırseverlerin Kurban ibadetlerini, amacına ve kuralına  uygun olarak yerine getirebilmeleri için ortaya koyduğumuz “Kurbanda Kızılay Modelini” bu yılda titizlikle uygulayacağız. Bu öncü ve örnek model sayesinde Hayırseverlerimiz, tüm dini gereklere uygun olarak kesilen kurbanlıklarından sağlıklı koşullarda elde edilen etlerin gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmasının huzurunu yaşayacaklar.
Bu çabamızın hedefine ulaşabilmesi için sizlerin vereceği destek, büyük önem taşımaktadır. Sizlerden beklentimiz ortak insani değerler paydasında bir kez daha buluşmaktır. Gönüldaşlığımızın ortaya çıkaracağı sinerji daha çok ihtiyaç sahibine yardım elimizi uzatabilmenin yolunu açacaktır. 

Türk Kızılay’ının ortaya çıkaracağı her değer bizlerin değil insani çabalarımızda bizleri yalnız bırakmayan siz değerli destekçilerimizin eseridir. Türk Kızılay’ını bir kez daha sahipleneceğinize inanıyor, gerek kampanyamıza katılımınız gerekse  de kampanyamızın daha geniş kitlelere ulaşması noktasındaki desteğiniz için şükranlarımı sunuyorum. En içten sevgi ve saygılarımla dedi. (E.D - H.Ş)
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber