KETBİR Başkanı, Gazeteciler Gününü Kutladı

Manisa İli Kırmızı Et Üreticileri Birlik Başkanı Veteriner Hekim Doğan Ensivri Basın Mensuplarının “Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutladı.

KETBİR Başkanı, Gazeteciler Gününü Kutladı
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan  KETBİR Başkanı Veteriner Hekim Doğan Ensivri, demokrasinin en temel taşlarından biri olan basının; düşünce, bilgi akışı ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracı olmanın ötesinde toplumsal bilincin oluşmasında vazgeçilmez bir unsur olduğunu ifade etti.

Gücünü kamuoyu oluşturma işlevinden alan basın ve gazetecilik mesleğinin, çoğulcu ve özgürlükçü bir demokrasi adına kurumlarla bireyler arasında iletişim sağladığını ifade eden Ensivri, “Çağdaş demokrasilerde dördüncü erk olarak kabul edilen basının; kamusal denetim işlevinin yanı sıra kentin sorunlarını yönetime ileterek toplumsal mekanizmanın daha sağlıklı bir şekilde işlemesine katkıda bulunmasıyla birlikte kalkınma ve gelişim sürecinde de yadsınamaz bir role sahiptir. Bu anlamda basın mensuplarımız yorum ve görüşleri ile çalışmalarımıza önemli katkı sağlamakta, kentimizin sosyal, kültürel, ekonomik gelişmesi ve kalkınması için yürütülmekte olan çalışmalar ile projelerin kamuoyu ile paylaşılması konusunda önemli bir görev üstlenmişlerdir. Bu duygu ve düşüncelerle özveriyle görevi peşinde koşan tüm basın çalışanlarımızın “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2015, 19:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber