banner234

Ketbir Başkanı Ensivri'den Yeni Yıl Mesajı

Manisa İli Kırmızı Et Üreticileri Birlik Başkanı Veteriner Hekim Doğan Ensivri yeni yıl nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Ketbir Başkanı Ensivri'den Yeni Yıl Mesajı

 Manisa İli Kırmızı Et Üreticileri Birlik Başkanı Veteriner Hekim Doğan Ensivri yeni yıl nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. 

Ensivri şunları kaydetti: “Değerli üyelerimiz ve üreticilerimiz acısıyla tatlısıyla bir yılı daha bitirip umut ve beklentilerimizle yeni bir yıla daha giriyoruz. Manisa İli Kırmızı Et Üreticileri Birliği olarak 2014 yılında ülkemizde yaşanan tüm sorunların 2015 yılında çözümlenmesi en büyük dileğimizdir. Ekonomik ve sosyal sorunların her geçen gün ağırlaştığı ülkemizde, toplumun tüm kesimini kucaklayacak, sıkıntıları çözümleyecek politikaların üretilmesi, sorunlarımızın 2015 yılında çözüme kavuşması yolunda önemli bir adım olacaktır.

Birlikten kuvvet doğar ilkesini, kendine misyon edinmiş birliğimiz bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada üreticilerimizin arkasında durarak en büyük destekçisi olmaya devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle 2015 yılının ülkemize ve dünyaya barış huzur ve refah getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarız”

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2014, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber