Keskinoğlu'ndan Protokol Üyelerine İftar Yemeği

Keskinoğlu ailesinin verdiği iftar yemeğinde Kaymakam Kaan Peker, Akhisar Cumhuriyet Savcısı Bekir Şahiner

Keskinoğlu'ndan Protokol Üyelerine İftar Yemeği
 Keskinoğlu ailesinin verdiği iftar yemeğinde Kaymakam Kaan Peker, Akhisar Cumhuriyet Savcısı Bekir Şahiner, Belediye Başkanı Salih Hızlı ve bir çok resmi ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Akhisar Belediyespor Güreş Takımı, bir çok kişi katılırken ve bir kesim basın mensupları katıldı.

Yemek sonrası Keskinoğlu ailesi adına konuşma yapan İsmail Keskinoğlu, tüm konuklara katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Kaymakam Kaan Peker’in, Ramazan aynın rahmetine, birlik ve beraberlik konuşmasının değindiğinin ardından, Akhisar Müftüsü Ramazan Orhanlı’ nın duası ile son buldu.
Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2014, 18:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber