Keskinoğlu 14. Yılında Mezarı Başında Anıldı

Bin bir çilekeş bir yaşamla Keskinoğlu şirketler gurubunun temellerini atan İsmail Keskinoğlu ölümünün 14. senesinde Kayalıoğlu Mahallesindeki Sami Ersöz mezarlığında bulunan mezarı başında anıldı.

Keskinoğlu 14. Yılında Mezarı Başında Anıldı

 Bin bir çilekeş bir yaşamla Keskinoğlu şirketler gurubunun  temellerini atan  İsmail Keskinoğlu ölümünün 14.  senesinde  Kayalıoğlu Mahallesindeki Sami Ersöz mezarlığında bulunan mezarı başında anıldı.

Keskinoğlu Şirketler gurubunun  İzmir-İstanbul karayolu üzerinde bulunan  ilk merkez binası önünde gün boyu  lokma döküldü. Lokma dökülen  yerde anma toplantısına katılan,  Keskinoğlu  ailesinin dostları ve Akhisarlıları Fevzi-Mehmet  Keskinoğlu,  eşleri ve çocukları tarafından karşılandı.  Lokma ikramından sonra  araçlarla  Kayalıoğlu mahallesinde bulunan Sami Ersöz  mezarlığına gidildi. 14 yıl önce  101 yaşında hayatını kaybeden  İsmail Keskinoğlu için  Sami Ersöz mezarlığında yapılan törende, torunlarının en büyüğü Keskin Keskinoğlu dedesine minnetlerini belirten  konuşmasında, felsefesinin doğruluk, dürüstlük, çok çalışma olduğunu belirterek, “Onun  çok çalışarak   temellerini attığı  Keskinoğlu adını yaşatmak için  anne ve babalarımızdan sonrada bizler  3. Kuşak olarak  tüm gücümüzü harcamaya devam ediyoruz.Varlığını her zaman hissettiğimiz, değerli büyüğüm, çocukluk arkadaşım, dedem hayat doluydu. Bundan 52. Yıl önce dedem  İsmail Keskinoğlu’nun 63. Yaşındayken kurduğu şirketimiz bu gün artık bir dünya markası olma yolundadır. Hem yurt içinde, hem de yurt dışında elde ettiğimiz tüm başarılarda birbirine kenetlenmiş 4000 kişilik dev bir ailenin emeği var. Bu yüzden temelleri atan dedemi minnetle anıyor,  aziz hatırası önünde saygı ile eğiliyoruz.” dedi. Keskinoğlu ailesinin  yaptırdığı 4 okulun ilkinin bulunduğu Kayalıoğlu İsmail Keskinoğlu ilköğretim  Okulundan 10 kişilik bir öğrenci gurubu da katıldı. Öğrencilerden  Gencay Kondul   İsmail Keskinoğlu için yazdığı kompozisyonu okudu. 2 kız öğrenci İsmail Keskinoğlu’nun mezarına çiçek koydu. Din adamlarının yaptığı duadan sonra  Keskinoğlu  ailesinin fertleri  gelen konukların taziyelerini  kabul ettiler. İsmail  Keskinoğlu için  hazırlanan özel bültenle beraber, çok sevdiği nane şekeri mini  paketleri anma törenine katılanlara  verildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2015, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber