Kedi Nasıl Çıktıysa Öyle İndi

Akhisar'da dün İtfaiye Ekipleri bir ihbarı değerlendirerek, Kent Müzesinin çatısında

Kedi Nasıl Çıktıysa Öyle İndi

Akhisarpress.com - Akhisar'da dün İtfaiye Ekipleri bir ihbarı değerlendirerek, Kent Müzesinin çatısında mahsur kaldığı belirtilen kediyi kurtarma operasyonu gerçekleştirdi.

2. Nakliye Caddesi üzerinde bulunan Müze'nin çatısında kaldığı belirtilen kedi için itfaiye ekipleri yaklaşık yarım saat kurtarma operasyonu gerçekleştirdi.

Bazı vatandaşlar ise kedinin Müze'nin yanında bulunan ağaçlar vasıtası ile sürekli çatıya çıkıp indiğini ve itfaiyenin bu gibi gereksiz ihbarlar ile meşgul ettiğini ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber