Kaymakam Kaya, pazar yerini ve marketleri denetledi

Akhisar İlçe Kaymakamı Sabit Kaya, koronavirüs önlemlerinin uygulanmasına ilişkin pazar yerleri ve marketleri denetledi.

Kaymakam Kaya, pazar yerini ve marketleri denetledi

Akhisar İlçe Kaymakamı Sabit Kaya, koronavirüs önlemlerinin uygulanmasına ilişkin pazar yerleri ve marketleri denetledi.

Denetime Kaymakam Sabit Kaya, İlçe Emniyet Müdürü Engin Pınar, Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Güral, İlçe tarım personeli, Akhisar belediyesi zabıta  yetkilileri katıldı. 

Kaymakam Kaya, Sosyal mesafe kuralına dikkat edilerek pazar tezgahlarını tek tek dolaşıp, ‘hayırlı işler’ temennisinde bulundu, “Semt pazarlarımız için İçişleri Bakanlığımızdan gelen genelgelerle önlemlerimizi artırıyoruz. Hem sosyal mesafenin korunması hem de vatandaşlarımızın pazar yerlerinde huzurlu bir şekilde alışveriş yaparken, sağlığının da korunabilmesi açısından alınan tüm tedbirleri uyguluyoruz. Öncelikle alınan her türlü tedbir, toplum sağlığı içindir. Bu noktada önlemlere hassasiyet gösteren bütün hemşerilerime teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa sürede bu sıkıntılı sürecin atlatılması için hem dua ediyoruz hem de yoğun çaba sarf ediyoruz.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber