Kahveciler Odası okullara sponsor olacak

Akhisar Kahveciler esnaf odası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik spor ilçe müdürlüğüyle imzaladığı protokol ile ihtiyacı olan okullara spor malzemeleri desteği verecek.

Kahveciler Odası okullara sponsor olacak

Akhisar Kahveciler esnaf odası  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik spor ilçe müdürlüğüyle imzaladığı protokol ile  ihtiyacı olan okullara spor malzemeleri desteği verecek.

Özellikle taşımalı eğitim yöntemi ile okuyan öğrencilerin bu tür sponsorluklara ihtiyaç duyduğunu belirten Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer kahveciler odası başkanı ve yönetimine teşekkür etti.

Geçen yıllar içerisinde buna benzer çeşitli projeler gerçekleştirdiklerini ifade eden Akhisar Kahveciler odası başkanı Erkin Güney’de konuşmasında bu tür sosyal sorumluluk projelerinin bütün sivil toplum kuruluşları tarafından benimsenmesi ve hayata geçirilmesi gerektiğine vurgu yaptı.   

İmzalanan protokol sayesinde spor malzemeleri ihtiyacı olan okullara Akhisar Kahveciler Esnaf odası destek verecek. İmza törenine Akhisar Gençlik ve spor ilçe müdürü Hasam Hüseyin Oktay’da katıldı.
Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2015, 22:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber