Kahveciler Odası, depremzedelerin yanında

İzmir'de Cuma günü yaşanan deprem felaketi sonrası, Akhisar Kahveciler Odası Başkanı Erkin Güney, Akhisar Belediyesi Yardımlaşma kurumuna battaniye ve su ile yardım kampanyasına katıldı. 

Kahveciler Odası, depremzedelerin yanında

Akhisar Belediyesi zabıta ekiplerine battaniye ve su yardımlarını teslim eden Akhisar Kahveciler Odası Başkanı Erkin Güney ve yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Öktem, Belgin Gonca, Çetin Yanar, Denetim kurulu üyesi Fevzi Kazımoğlu'un Paşa Mahallesi 126 Sokak numara 11'deki iş yeri önünde yaptığı açıklamada şunları söyledi. 

Güney;" Cuma günü İzmir’de büyük bir deprem oldu. İnsan olup da insani duyguları yaşayan her vatandaş gibi bizler de çok etkilendik ve çok üzüldük. Ama üzülmek çözüm değil, bütçeniz ve yüreğiniz el verdiği müddetçe bir şeyleri paylaşmak zorunda olduğumuzu hissettik. Dün Kahveciler Odası olarak toplandık ve kendi aramızda oluşturduğumuz bütçe ile İzmir’deki depremzedelere su ve battaniye yardımında bulunacağız. Dün yönetici arkadaşlarımızla Uşak’a gittik. Oradan battaniye aldık buraya getirdik. Bu aldığımız malzemeleri İzmir’de ihtiyacı olan vatandaşlara dağıtımı için birazdan Akhisar Belediyesi yetkililerine teslim edeceğiz. Tüm halkımızın başı sağ olsun. Tüm halkımıza Kahveciler Odası olarak geçmiş olsun diliyorum. Üyelerimize mesaj atmamız sonucunda üyelerimiz de karınca kararınca bir şeyler getirdi. Onları da odamızda toplayıp daha sonra belediyeye teslim edeceğiz. Bizim Türk halkının gönlü zengindir. Biz bu işi yaparken bazı sivil toplum kuruluşlarına örnek olmayı umuyoruz. Ama inanıyorum Akhisar’daki sivil toplum örgütleri de yeteri derecede bu işe sahip çıkacak. Gerekli yardımları depremzedelere ulaştıracağına inanıyorum" dedi. 
 
Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2020, 17:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber