Kadına Şiddetin son kurbanın organları 4 kişiye hayat oldu!

Akhisar'da geçtiğimiz günlerde eşinin ağır darbelerle yaraladığı N.Y. yatmakta olduğu Özel Akhisar Hastanesi yoğun bakım servisinde beyin ölümü gerçekleşti.

Kadına Şiddetin son kurbanın organları 4 kişiye hayat oldu!

Özel Akhisar Hastanesi Organ ve Doku Nakli Koordinatörü yoğun bakım sorumlusu Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Nurgül Biçer Çivi ve Beyin Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ömer Emre YAĞLI hastanın ailesi ile bağlantıya geçerek organ nakli konusunda kendileriyle görüştü. Hasta yakınları N.Y.’ nin organlarını bağışlama kararı aldı.

İzmir Organ ve Doku Nakli Merkezi Koordinatörü ile iletişime geçilerek İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Göksever AKPINAR başkanlığında Akhisar’a gelen heyet saat 20:00 gibi girdikleri ameliyattan saat 23:00’te çıktılar. N.Y. nin organları organ bekleyen hastalara nakil edilmek üzere gönderildi. 

“EN BÜYÜK BAĞIŞ”

Özel Akhisar Hastanesi Organ ve Doku Nakli Koordinatörü yoğun bakım sorumlusu Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Nurgül Biçer Çivi, örnek bir karar alıp organ bağışında bulunan aileye teşekkür ederek, “ Bağışlanan bir organın ihtiyaç sahibi bir hasta için yapılabilecek en büyük bağış olduğunu, nakil yapılan kişinin hayata tekrar tutunmasına ve içindeki yaşama sevincine umut olduğunu belirtti”.
 

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2019, 10:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Necdet. Kesiciler
Necdet. Kesiciler - 10 ay Önce

Organ. Bağışı. Çok. Kutsaldır. Allah. Kimseye. Organ. A ihtiyaç. Duyurmasına

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber