Kadın Meclisi’nden Öğretmenler için 100 ağaç

Akhisar Kadın Meclisi Yönetimi, 24 Kasım Öğretmenler günü etkinlikleri kapsamında Kocakağan mahallesinde Fidan dikimi gerçekleştirdi.

Kadın Meclisi’nden Öğretmenler için 100 ağaç

Akhisar Kadın Meclisi Yönetimi, 24 Kasım Öğretmenler günü etkinlikleri kapsamında Kocakağan mahallesinde Fidan dikimi gerçekleştirdi.

 
“Her öğretmene bir ağaç” sloganıyla hareket eden Akhisar Kadın Meclisi ve Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer, Zeynep Gülin Öngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Nazan Bahar  ve Öğrencileri, Akhisar Orman İşletme Müdürü Mustafa Temel, Kocakağan mahallesi Muhtarı İsmail Orcan ve Kocakağan Mahallesi kadınlarıyla gerçekleştirilen fidan dikimi renkli görüntüler oluşturdu.
 
24 Kasım Öğretmenler günü kapsamında 100 Çam ağacını Akhisar Kadın Meclisi hem öğretmenler gününü çok anlamlı bir faaliyetle kutlamanın, hem de doğanın tahrip olmasına karşı savaşmanın heyecanını yaşadı. 
 
Akhisar Kadın Meclisi Başkanı Pınar Güney “24 Kasım Öğretmeneler gününü daha anlamlı bir hale getirmek istedik. Çocuklarımız, öğretmenleri  için bir fidan dikti. Bu fidanlar ağaç olduğunda, öğretmenlerimiz ve bizler için çok değerli birer armağan olacak. Bu vesileyle Öğretmenlerimizin gününü kutluyoruz dedi.
Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2015, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber