İYİ Parti Akhisar teşkilatından Coronavirüs açıklaması

İYİ Parti Akhisar ilçe başkan yardımcısı ve parti sözcüsü Fahri Dirikbil dünya gündemini meşgul eden Coronavirüs hakkında açıklamalarda bulundu.

İYİ Parti Akhisar teşkilatından Coronavirüs açıklaması

İYİ Parti Akhisar ilçe başkan yardımcısı ve parti sözcüsü Fahri Dirikbil dünya gündemini meşgul eden Coronavirüs hakkında açıklamalarda bulundu.

Dirikbil parti lokalinde yaptığı açıklamada: “Çok kıymetli Akhisarlı hemşerilerimiz halkımızın sağlığı, güvenliği partimiz açısından çok önemlidir. Bir süredir dünya genelinde etkisini gösteren ve sağlık problemleri ile maalesef ölümlere de sebebiyet veren Coronavirüs, ülkemizde de tespit edilmiş, gerekli açıklama sağlık bakanlığı tarafından yapılmıştır. Kamuoyu ile birlikte, ilgili kurumların açıklamalarını dinlemek, tavsiye edilen önlemleri uygulamak, Akhisar halkımızın ve milletimizin sağlığı açısından çok önemli ve faydalı olacaktır. Bu süreçte alınan tedbirler doğrultusunda, halkımızın yaşamış olduğu ekonomik sıkıntıların, hükümet tarafından acilen açıklanması gereken ekonomi paketi ile giderilmesini temenni ediyoruz.

Ayrıca ilgili resmi kurumlar tarafından açıklanmayan bilgileri paylaşmamızın, partimizin ve milletimiz adına rica ediyoruz. Akhisar İYİ parti ilçe teşkilatı olarak, Coronavirüs diye adlandırılan illetin, Akhisar’ımızın ve ülkemizde önce sağlık, ekonomi ve sosyal anlamda daha fazla olumsuz durum yaşatmamasını yüce rabbimizden niyaz ederiz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber