İşte Akhisar Yeni Cezaevinin Yolu!

Akhisar’a bağlı Süleymanlı Mahallesi’nde bulunan Akhisar T Tipi Kapalı Cezaevi İnfaz Kurumu ve Akhisar Açık Ceza İnfaz Kurumuna giden yol vatandaşları çileden çıkardı. 

İşte Akhisar Yeni Cezaevinin Yolu!

Birçok mahallelinin de kullandığı 2 kilometrelik yolun başından sonuna çukurlarla dolu olması vatandaşlara ve Akhisar T Tipi Kapalı Cezaevi İnfaz Kurumu ve Akhisar Açık Ceza İnfaz Kurumu’ndaki çalışanlara zorluk yaşatıyor. 

Kapalı cezaevinde bin 400, açık cezaevinde ise 350 mahkum bulunurken, yaklaşık 400 kişide bu kurumlarda çalışıyor.

Cezaevindeki yakınlarını görmek için bu yolu kullanan binlerce kişi ve burada çalışıp her gün bu yoldan geçmek zorunda olan yüzlerce görevli çektikleri sıkıntıları dile getirerek isyan ettiler.

Yetkililere seslenen vatandaşlar, çevre yolundan cezaevine giden yaklaşık 2 kilometre uzunluğundaki bu bozuk yolun biran önce yapılmasını istiyorlar.

Bu yolun asfalt döşenmesini talep eden vatandaşlar, özellikle yağmurlu havalarda büyük zorluk çektiklerini belirtiyorlar.
 


YORUM EKLE
YORUMLAR
Eyüp aka
Eyüp aka - 4 yıl Önce

İşte vatandaşlara hizmet diye ben buna derim millet için çalışan belediyecilik herşey için teşekkürler Akhisar böyle bir hizmeti görmemişti şimdiye kadar hangi belediye nin sorumluluk sahası acaba

Ali İhsan
Ali İhsan - 4 yıl Önce

Teşekkürler, nihayet birileri bu sorunu dile getirdi. Diğer yerel gazeteler sadece reklam amaçlı haber yaparken sizin gazetecilik adına bu etik davranışınızı tebrik ediyorum.

Beytullah
Beytullah - 4 yıl Önce

Bir yol yapmak bu kadar mı zor seçim yaklasti haberiniz ola

Yanliz kalp
Yanliz kalp - 4 yıl Önce

Bugün de AMBULANS arıza yapmış o yolda kalmış gerisini siz düşünün yani rezillik...

The_Guardian
The_Guardian @Yanliz kalp - 4 yıl Önce

Yalnız kalp isimli yorum yazan İnfaz koruma memuru Nuh yorulmaz sende haklısın

The_Guardian
The_Guardian - 4 yıl Önce

Devletin ring araçları ambulanslar servisler ziyaretçiler cezaevine ihale ile ürünlerini getirenler memurlar lojmanda kalanlar Süleymanlı halkı en az 4 bin kişiyi ilgilendiren bir yol bu ve duyarsızca ilgililer ilgilenmiyor. Araçların gördüğü zarar yapılacak yol masrafının yanında hiç... Özellikle hızlı gitmesi gereken Ambulanslar için facia ... İnşAllah yaparlar diyeceğim ancak bu hayatın anlamı yok

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber