İşkur Girişimcilik Kursu Başladı

Çalışma ve İş Kurumu Manisa İl Müdürlüğü ile Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği işbirliğince düzenlenen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” 18 Nisan’da Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde başladı.

İşkur Girişimcilik Kursu Başladı
Çalışma ve İş Kurumu Manisa İl Müdürlüğü ile Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği işbirliğince düzenlenen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” 18 Nisan’da Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde  başladı.

28 Nisan’a kadar devam edecekolan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi kapsamında 25 kişiye 9 gün süresince 70 saatlik eğitim verilecektir. Kurs süresince kursiyerlere günlük 20 TL cep harçlığı ödenecek ve genel sağlık sigortası ile iş kazası ve meslek hastalığı primleri İŞKUR tarafından karşılanacaktır.

Kursu başarıyla tamamlayıp sertifika almaya hak kazanan kursiyerler kendi geliştirdikleri iş projeleri ile KOSGEB’e başvuruda bulunarak girişimcilik desteklerinden yararlanabilecekler.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2015, 15:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber