İlçe Tarım Personeli Ravika Köyünü Gezdi

Akhisar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personel ve ailelerini güzel bir hafta sonu

İlçe Tarım Personeli Ravika Köyünü Gezdi

Akhisar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personel ve ailelerini güzel bir hafta sonu etkinliğinde bir araya getirdi.

İlçe Müdürü Mehmet Akif Şenyürek eşi Selda Şenyürek, ilçe müdürlüğü personelleri ile ailelerinin bir araya geldiği etkinlikte Ravika köyü herkesin beğenisini kazandı.

Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık A.Ş. Halkla İlişkiler Müdürlüğünün organizasyonu ile gerçekleştirilen etkinlikte ilçe gıda tarım ve hayvancılık müdürlüğü personelleri Keskinoğlu Tavvuk Restaurantta verilen kahvaltıda bir araya geldi. Aileler ile birlikte yapılan güzel bir kahvaltının ardından Ravika köyü gezildi.

İlçe Müdürü Mehmet Akif Şenyürek "personelimizi ve ailelerini biraraya getirerek, kendine has güzellikleri olan Ravika köyünde farklı bir gün geçirmelerini istedik. Geziye katılan personelimizin ve ailelerinin güzel bir gün geçirmelerine sağladıkları katkı nedeniyle Keskinoğlu ailesi ve çalışanlarına teşekkür ederim" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber