İl Genelinde Mezarlıklarda çalışmalar sürüyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı, il genelinde gerçekleştirdiği bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

İl Genelinde Mezarlıklarda çalışmalar sürüyor

Mezarlıklarda ot biçme ve ilaçlama gibi faaliyetlerini program dahilinde yürüten ekipler, mezarlık çevre duvarı inşası ve gerekli duvar tadilatlarını da titizlikle yerine getiriyor.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün talimatları doğrultusunda hummalı çalışmalar gerçekleştiren Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı ekipleri, mezarlıkların bakım ve onarım ihtiyaçlarına yönelik faaliyetlerini yoğunlaştırdı. Ekipler bu kapsamda ot biçme ve ilaçlama çalışmalarının yanı sıra mezarlık güvenliğinin sağlanması amacıyla çevre duvarı inşalarına da başladı. Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı Bakım-Onarım Şube Müdürlüğü ekipleri, Ahmetli Kargın Mahallesi, Akhisar Göcek, Sarnıç ve Üçavlu Mahalleleri, Alaşehir Çakırcaali ve Yeşilyurt, Demirci Çataloluk ve Kulalar, Gördes Bayat ve Kılcan, Kırkağaç Çaltıcak ve Sayarlar, Köprübaşı Akçaalan, Azimli ve Yardere, Kula Kalınharman, merkez ve Söğütdere, Salihli Burhan ve Eldelek, Sarıgöl Ahmetağa ve Çanakçı, Saruhanlı Kumkuyucak, Selendi merkez, Soma merkez, Şehzadeler Kırtık, Tilkiköy, Veziroğlu ve Yenimahmudiye, Turgutlu merkez, Musacalı ve Urganlı mahalle mezarlıklarında çalışmalarını sürdürüyor.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber