Huzurevi sakinleri iftar yemeğinde buluştu

Akhisar Huzurevi Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar yemeğinde huzurevi sakinleri ve personeli bir araya geldi.

Huzurevi sakinleri iftar yemeğinde buluştu

Akhisarpress.com

 

Akhisar Huzurevi Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar yemeğinde huzurevi sakinleri ve personeli bir araya geldi. 


 Akhisar Aile ve Sosyal Politikalar İlçe Müdürlüğüne bağlı Huzurevi’nde düzenlenen iftar yemeğine, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Konan, İl Müdür yardımcıları, İlçe Müdür vekili, Akhisar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü ve Müdür yardımcısı, huzurevinde kalan yaşlılar, huzurevi personeli ve aileleri katıldı. 


Ramazan ayının birlik ve beraberliğe vesile olmasını dileyen Akhisar Huzurevi Müdürü Veli Başoğlu,” pozitif ayrımcılığa tabi olan yaşlılarımıza daha iyi hizmet verebilmek için Ramazan ayının bu tür etkinliklere vesile olduğunu söyledi. Başoğlu, katılan misafirlere ayrıca teşekkür etti. 


Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Konan, bu tür etkinliklerin yaşlılarımızın gönül dünyasını zenginleştirdiğini ifade etti. Konan,” bu tür programlar yaşlılarımızın personeliyle, idarecisiyle ve çalışanlarıyla büyük bir aile olduğunun da göstergesidir. ” dedi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber