Hızlı; Projeler Tıkır Tıkır İşliyor

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, yeni dönemde büyük önem verdiği üniversite, stadyum ve gençlik merkezi inşaatlarını ziyaret ederek son durumları hakkında bilgi aldı.

Hızlı; Projeler Tıkır Tıkır İşliyor

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, yeni dönemde büyük önem verdiği üniversite, stadyum ve gençlik merkezi inşaatlarını ziyaret ederek son durumları hakkında bilgi aldı.

Başkan Yardımcıları Ömer İşçi ve Latif Çakmak ile birlikte ilk olarak Sigara Fabrikası içerisinde bulunan Celal Bayar Üniversitesi’ne hibe edilmek üzere Akhisar Üniversitesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği çatısı altında yaptırılan binaların inşaatını ziyaret eden Belediye Başkanı Salih Hızlı son durum hakkında bilgi aldı. Çalışmaların hızlı bir şekilde ilerlediğine dikkat çeken Belediye Başkanı Salih Hızlı bu üniversitenin temellerinin daha çok hayırsever Akhisarlıların katkıları ile yapıldığını belirterek Akhisarlıları destek vermeye davet etti.

Belediye Başkanı Salih Hızlı’nın ikinci durağı ise Akhisar Yeni Stadyum inşaatı oldu. İnşaatın yine hızlı bir şekilde ilerlediğini işaret ederek gelecek sezonun ikinci devresine yetişmesi konusunda gayret ettiklerini belirtti. Müteahhit firmanın şuanda başarılı bir ilerleme kaydettiğini belirten Belediye Başkanı Salih Hızlı toplamda 13 Bin kişilik stadın bitmesi ardından bölgede örnek bir stadyum olacağını kaydetti.

Üçüncü durağı Gençlik Merkezi ve Mahalle Konağı olan Belediye Başkanı Salih Hızlı inşaatın yüzde 80 ila 85 kısmının tamamlandığını kaydederek bu projeye büyük önem verdiğini belirtti. Bu proje kapsamında köylerden gelen taşıma araçlarının transfer merkezi ve bunun yanında köylü pazarlarının da bu proje kapsamında olduğunu hatırlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber