banner234

Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Akhisar Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısı, Belediye Başkanı Salih Hızlı önderliğinde Meclis Salonunda yapıldı.

Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

 Akhisar Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısı, Belediye Başkanı Salih Hızlı önderliğinde Meclis Salonunda yapıldı. AK Parti, CHP ve MHP grup meclis üyelerinin tam liste katıldığı meclis toplantısı 6 gündem maddesinden oluştu. 

Gündemin birinci maddesinde 6360 sayılı yasa gereği yeniden oluşan belediye norm kadroları meclis sunuldu ve oy birliği ile kabul edildi. Gündemin ikinci maddesinde Akhisar Kadastro Müdürlüğünün yazısına istinaden Palamut-Mecidiye Mahallesinde yapılacak kadastro yenileme çalışmaları için bilirkişi tespiti talebi oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin üçüncü maddesinde Soma ilçesinden meydana gelen maden kazası olayı davaları için Akhisar Belediyesi Bülent Ciğeroğlu Kültür Salonunun Ağır Ceza Mahkemesi Duruşma Salonu için yıllık 4 Bin TL’ye Akhisar Adliyesine kiraya verilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin dördüncü maddesinde 6360 sayılı yasa gereğince belde ve köylerden Akhisar Belediyesine devredilen küçük parsel gayrimenkullerin satış yetkisi encümene verilme yetkisi tüm siyasi parti grup meclis üyelerinin isteği üzerine encümende oy birliği ile karar alınması sonucu satışların yapılması oy birliği ile kabul edildi. Gündemin beşinci maddesinde ise Akhisar merkeze bağlı bulunan mahallelerine 2014 yılı tarım sulama sezonunda ne şekilde sulama suyu verileceği konusu meclise sunuldu ve oy birliği ile kabul edildi. Gündemin son maddesinde ise imar evrakları meclise sunuldu ve oy birliği ile kabul edildi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2014, 16:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber