Hasköy’ün Kanalizasyon Sorunu Çözülüyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesindeki Hasköy Mahallesi’nin Küçükhasköy bağlısına sıfırdan kanalizasyon hattı döşüyor.

Hasköy’ün Kanalizasyon Sorunu Çözülüyor

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, ilçelerdeki altyapı sorunlarına hızla çözümler üretmeye devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Akhisar ilçesindeki Hasköy Mahallesi’nin Küçükhasköy bağlısında hiç alt yapısı olmayan yerleşim alanına kanalizasyon hattı inşa ediyor.  MASKİ ekipleri tarafından yürütülen çalışmada yeni hattın döşenmesiyle birlikte, vatandaşların yaşadıkları kanalizasyon sıkıntısı da son bulacak. Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Sezgin Gazi, MASKİ İlçe Şefi Murat İpek ve Mahalle Muhtarı Metin Kocaağ çalışmayı yakından takip etti.

“Beklediğimiz çalışma MASKİ tarafından yapılıyor”

Hasköy Mahalle Muhtarı Metin Kocaağ, “Küçükhasköy bağlımızın bir kısmında altyapımız maalesef yoktu. Kış ayının başlamasıyla birlikte yağmurların etkisiyle taşmalar oluyordu. Yollarımız çamur içinde kalıyordu. Beklediğimiz çalışma MASKİ tarafından yapılıyor. Sağ olsunlar neye ihtiyacımız varsa gideriyorlar. Eskiden olsa hizmet yapıldıktan sonra bir daha gelmezler diye düşünürdük. Oysa şimdi Büyükşehir ve MASKİ sayesinde hizmet üstüne hizmet görüyoruz. Biz, mahalleli olarak çalışmalardan çok memnunuz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ yetkililerine bizlere sağladıkları hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederiz, selamlarımızı iletiriz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber