HAS Parti Akhisarspor'dan Randevu Alamayınca Sitem Etti

Akhisar HAS Parti İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri Akhisarspor ile görüşme taleplerinin red edilmesi üzerine yönetimden açıklama beklediğini düzenlediği basın açıklaması ile bildirdi.

HAS Parti Akhisarspor'dan Randevu Alamayınca Sitem Etti

 

Akhisar HAS Parti İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri Akhisarspor ile görüşme taleplerinin red edilmesi üzerine  yönetimden açıklama beklediğini düzenlediği basın açıklaması ile bildirdi.


Akhisar HAS Parti İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyesi ve Medya Birimi Başkanı Önder Kenez’in yaptığı açıklamada parti olarak sitemlerini dile getirdi.


Kenez, “Bildiğiniz gibi spor alanında Süper Lig yolunda Ege bölgesinin tek temsilcisi ve medarı iftarı olan Akhisar Belediye Spor başarıdan başarıya koşmakta ve inşallah önümüzde kalan tek maçı da alıp Akhisar'ın bayrağını süper ligde dalgalandıracaktır.


Herkes gibi bizde Akhisar Spor sevdalısıyız. HAS Parti olarak bu başarıdan sevinç duymaktayız. Bundan dolayı bu sevincimizi sporcularla paylaşmak istedik. Bu amaçla Akhisar Belediye Spordan 9 Mayıs günü randevu talebinde bulunduk. Ancak bu sevincimiz kısa sürdü. Çünkü randevu talebimiz oyuncuların kampa girdiği bundan dolayı hiç kimseyle görüştürülemeyeceği ifade edildi. (Bu açıklamayı haklı bulduk. Oyuncuların bu kritik maçta ziyaretlerle meşgul etmemek adına) Bizde kendilerine telefonla başarı dileklerimizin iletilmesini istedik.

Ancak 11 Mayıs günü basına yansıyan haberlerden ve fotoğraflardan böyle bir uygulamanın sadece bize Has olduğunu gördük. Bizim randevu talebinden sonra birçok kişi ve kurum gayet rahat bir şekilde oyuncuları ziyaret etmiş ve başarı dileklerini iletmişlerdir.


HAS Parti olarak bu işin takipçisiyiz.


Partimize bu ziyaret yasağını kimin, niçin koyduğunun bulunmasını ve tarafımıza Akhisar Belediye Spor Başkanından makul bir açıklama yapılmasını bekliyoruz ve bu durumu kınıyoruz. Akhisar Belediye Spora Rize'de başarılar diliyoruz." açıklamasını yaptı.  


Parti binasında düzenlenen basın açıklamasına Yönetim Kurulu Üyeleri Önder Kenez, Ali Kızıl, Seyfettin Atakan ve Gençlik Kolları ikinci başkanı Faruk Bayrak katıldı. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber