Gülbeyaz-ı Ziyafet'ten Basına Kahvaltı

Akhisar’da Taşkıran ailesi tarafından geçtiğimiz hafta açılan ve oldukça ses getiren Gülbeyaz-ı Ziyafet, Akhisar’da bulunan Ulusal Yerel Medya temsilcileri ile bir araya geldi.

Gülbeyaz-ı Ziyafet'ten Basına Kahvaltı

 

Akhisar’da Taşkıran ailesi tarafından geçtiğimiz hafta açılan ve oldukça ses getiren Gülbeyaz-ı Ziyafet,  Akhisar’da bulunan Ulusal Yerel Medya temsilcileri ile bir araya geldi.


 Akhisar’a verdiği hizmetlerden dolayı Basına teşekkür etmek amaçlı kahvaltıyı düzenlediklerini belirten işletme sahibi Şaban Taşkıran, medyanın yaşantımızda yerinin oldukça büyük olduğunu belirtti. Taşkıran, “Programı düzenlememizin amacı sizler ile bir arada olmak. Bildiğiniz üzere Akhisar’da yeni açtığımız bu işletme ile Akhisarlıların hizmetindeyiz. Sizlerin de bu konuda bizim sesimizsiniz. Hepinize katıldığınız için ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.  

 

 

 

 

AÇILIŞTAN GÖRÜNTÜLER

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber