Gölete açılacak Zeytin Kafe, en gözde mekana olmaya aday

Akhisar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet alanına yeni park ve yeşil alanların yapımı tüm hızıyla devam ediyor.

Gölete açılacak Zeytin Kafe, en gözde mekana olmaya aday

Gölet konser alanında yapılan yeni çocuk oyun alanı, yeşil alan, kum havuzu ve açık hava spor aletlerinin bulunduğu parkın ardından şimdi de Gölet giriş alanında Zeytin Kafe en gözde mekan olmaya aday oldu.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu gölet alanının artık eskisinden çok daha güzel olduğuna işaret ederek çalışmaların ara vermeden devam edeceğine dikkat çekti. Başkan Besim Dutlulu yaptığı paylaşımda, “Gölet alanımız artık eskisinden çok daha güzel. Parkımızın girişinde yıllarca atıl vaziyette kalan alanı, zeytin bahçesi olarak yeniden şehrimize kazandırıyoruz. Tamamlandığında kafesi, şelalesi, çiçekleri ve zeytin ağaçları ile çok güzel bir görünüme kavuşacak.  Emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2022, 19:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber