Eylül Sıcaklarında Serinlemenin Adresi Gülbeyaz Havuz

En sıcak Eylül ayı olarak gösterilen bugünlerde sizlerde serinlemek için Gülbeyaz Olimpik havuzlarını tercih edebilirsiniz.

Eylül Sıcaklarında Serinlemenin Adresi Gülbeyaz Havuz

En sıcak Eylül ayı olarak gösterilen bugünlerde sizlerde serinlemek için Gülbeyaz Olimpik havuzlarını tercih edebilirsiniz. Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet alanı yanında bulunan Gülbeyaz Olimpik havuzunda yüzme keyifleri devam ediyor.

Ege bölgesinin en iyi hizmet veren Gülbeyaz Yüzme Havuzu sezonu uzatarak hizmet vermeye devam ediyor. Cuma günleri ise halk günü olarak 15 TL indirimli hizmet ise devam ediyor.
  YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber