Esnaf ve Sanatkarlar 18 Martta Seçime Gidiyor

Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi 18 Mart’ta seçime gidiyor.

Esnaf ve Sanatkarlar 18 Martta Seçime Gidiyor

 

 

Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi 18 Mart’ta seçime gidiyor.


Kasım ayında yönetim kurulunun kararıyla başkanlıktan alınan 8 yıllık başkan Hasan Genli’nin yerine Erkin Güney, yönetim kurulu başkanı olarak seçilmişti. Sonrasında Hasan Genli Aralık ayında Esnaf Odaları’nda Erkin Güney’e meydan okuyarak “Buyurun hodri meydan. Seçime Gidelim” demişti.


Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi yönetim kurulu daha sağlıklı kararlar almak adına, kendi aralarında karar alarak 18 Mart’ta seçime gitmeye karar verdi. Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Erkin Güney Kahveciler Odası makamında adaylığını ve 7 kişilik listesini açıkladı.


Konu ile ilgili açıklama yapan Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Erkin Güney, “Yönetim kurulumuz, 14 Şubat Salı tarihli 7 nolu karar toplantısında oy birliği ile 18 Mart Pazar günü seçimli genel kurul kararı almış bulunmaktadır.


“Sandıkta Kapalı Oy ile Seçim Yapılsın”


Aldığımız bu genel kurulu toplama kararımıza ek olarak; genel kurulumuzda yapılacak olan tüm seçimlerin adil ve sağlıklı olması için, seçmenimizin etki altında kalmaması için, ortaklarımızın sandıkta vicdanı ile baş başa kalması için; sandıkta kapalı oy ile seçim yapılmasını tüm ortaklarımızdan istemekteyiz.


Şu anda sizlere ve sizlerin aracılığı ile tüm ortaklarımıza seçime girdiğimiz ekibimizi sunuyoruz. İş başına geldiğimiz kasım ayından, bu yana ortaklarımız için aldığımız ve uygulamaya soktuğumuz, şuana kadar uygulanmamış olan,


A - Üçüncü kredi


B-Memur ve emeklinin kefilliği


C-Nakliyeci esnafına araç rehin karşılığı kredi vermiş bulunmaktayız.


Bu çalışmalarımız ileride ortaklarımızın yararına yapmayı planladığımız çalışmalara öncülük yapacağı inancı içindeyiz.


“Hasan Genli ve Halil İbrahim Doğan Ekiplerine Başarılar Dileriz”


Bu kararımızın Akhisar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifinin sayın ortaklarımıza hayırlı uğurlu olmasını dilerken, seçime gireceklerini açıklayan sayın Hasan Genli ve sayın Halil İbrahim Doğan ekiplerine başarılar diler, sizlere sevgi ve saygılar sunarız.” dedi.Erkin Güney’in ekibi şu isimlerden oluştu:


*Erkin Güney (Kahveciler Odası ve Akhisar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı)


*Mehmet Kulaksız (Terziler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı)


*Hasan Ali Men (Esnaf Odaları Başkanı)


*İsmail Canerik (Oto Elektrikçi- Sanayici)


*Halit Yaşlıer (Kamyoncular Kooperatifi Başkanı)


*Rasim Marangoz (Fotoğrafçı)


*Hüseyin Kola (Motorlu Taşıtlar ve Servis Kooperatifi Başkanı)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber