Eski Kocası tarafından öldürülen Derya Ülker'in evine gittiler

Akhisar Kadın Meclisi Başkanı Pınar Güney ve Yönetim Kurulu Üyeleri boşandığı eşi tarafından öldürülen Derya Ülker ve eski kayın pederi İsmail Ülkeri’n ailesine taziye ziyaretinde bulundular.

Eski Kocası tarafından öldürülen Derya Ülker'in evine gittiler

 Akhisar Kadın Meclisi Başkanı Pınar Güney ve Yönetim Kurulu Üyeleri boşandığı eşi tarafından öldürülen Derya Ülker ve eski kayın pederi İsmail Ülkeri’n ailesine taziye ziyaretinde bulundular.

Ülker in Annesi İsmahan Ülkeri, kardeşleri Mustafa, Dilek ve çocukları İlayda, İremi  Gökçeköy Mahallesinde ziyaret ederek başsağlığı dileklerini ilettiler.

Güney, Bu yaşanan insanlık dışı vahşet yüreklerimize ağır bir darbe vurmuş kadınlık onurumuzu zedelemiştir.

Akhisar kadın meclisi olarak bu davanın takipçisi olacağız. Şehrimizde böylesi acılara şahit olmaktan bir kadın olarak utanç duyuyorum kadına şiddetle mücadele grubunda ki bayan avukat arkadaşlarımız Aslı Öz Kevser Örüntaş Yeşim kaçar davaya müdahil olup baskı unsuru oluşturacaklardır. Yetim kalan iki yavrumuzun eğitim ihtiyaçlarını kadın meclisi olarak üstlendik.

Sosyal hizmetler ile ailenin koordinasyonunu sağladık.  Sosyal yardımlaşma müdürümüz Den gerekli desteği aileye ulaştırdık. Aile için aylık gıda bankası ihtiyaçlarını Manisa Büyükşehir belediyesinden temin ettik. Kadın meclisi eğitim çalışma grubu gönüllümüz emekli Öğretmen Emine Bozaner çocukların özel ders ve eğitim programını hazırlayıp desteğini esirgemedi. 


Akhisar kadın meclisi olarak elimizden gelen bütün kaynakları kendilerine getirmeyi taahhüt ediyor bir daha böylesi acıların yaşanmaması için gayretli çalışmalarımıza devam edeceğini kamuoyuna bildiriyoruz.

Annene İsmihan Ülker’e cep telefon numarası veren Pınar Güney her türlü sıkıntılarında ulaşabileceklerini söyledi.Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2015, 11:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülçin ülker
Gülçin ülker - 6 yıl Önce

Basın olarak gidilen yaplanları görüntülemenize haber yapmanıza tamamda sizlerin ailesinden birinin başına veya o kent konseyindeki kadınların birinin başına gelse evlatlarını bu şekilde medyada gösterilse sizlerin hoşuna gidermiydi eğer samimi bir habet olsaydı bir şekilde çocuğun gözlerini kapatır veya hiç fotosunu koymazdık bu yayıncılığa haykırı bir haber benim yakınım olur bu aile yazık bu olaydan kendine pay çıkarmaya çalışanlara

Zeynep
Zeynep - 6 yıl Önce

Gulcın Hanım tamamen size katılıyor fotoğrafların sansürlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Yapılanların haber olarak görülmesi çok acı.Haberden hariç insanlık , çocuklar önemli olmalı.Gizlilik önemli lütfen.. Haber olarak bu şekilde kullanmanız bu olayı , fotoğraflarını çok acı bir durum...iyiliğin gizli olanı makbuldür... Unutmayın lütfen!!

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber