Erzurumlular Derneği Şehitleri unutmadı

18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 107. yıl dönümü nedeniyle Akhisar Erzurumlular ve Erzurum'u Sevenler, Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından pilav hayrı düzenlendi.

Erzurumlular Derneği Şehitleri unutmadı

Pilav hayrı öncesi Akhisar Müftülüğü şube müdürü Kamil Ayvaz tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti okundu, Ardından İlçe Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu, şehitlerimizin ruhuna dua etti.

Akhisar Erzurum ve Erzurum'u Sevenler Derneği Başkanı Abdurrahim Doğan; “12Mart Erzurum’un kurtuluşu ve Çanakkale zaferinden günümüze kadar gelen başta Mustafa Kemal Atatürk ve Bütün şehitlerimizin anısına bir Araya geldik bütün kalbimizle onları yad ediyoruz. İnşallah toplum olarak onlara layık olabiliyoruzdur bunun için bizleri yalnız bırakmayan değerli misafirlerimiz ve üyelerimize Sonsuz teşekkürlerimizi sunarım.” dedi.

Dernek binasında düzenlenen pilav hayrına siyasi parti temsilcileri, oda ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve birçok vatandaş katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber