Engin Akyüz'ün Bu Haftaki Konuğu Emin Kökçü ve Ali Kuloğlu

"Engin Akyüz ile konuşuYORUM" programına bu hafta Akhisarsporun eski kaptanı Sayın Emin Kökçü ve Akhisarsporun eski yöneticisi Sayın Ali Kuloğlu konuk olarak katıldı.

Engin Akyüz'ün Bu Haftaki Konuğu Emin Kökçü ve Ali Kuloğlu

 "Engin Akyüz ile konuşuYORUM" programına bu hafta Akhisarsporun eski kaptanı Sayın Emin Kökçü ve Akhisarsporun eski yöneticisi Sayın Ali Kuloğlu konuk olarak katıldı.

Manisa medya TV'de her hafta olduğu gibi canlı olarak yayınlanan programda Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor'un yanısıra Roberto Carlos'un gidişi ve yeni teknik direktör Sayın Cihat Aslan'ın gelişi konuşuldu. Konuklar Cihat Aslan'a güvenin tam olduğunu ve Cihat Aslan tercihinin yerinde bir karar olduğu konusunda birleştiler. Program sunucusu Engin Akyüz "Stadyum işinin gecikmesinden dolayı şehirde bir kırılma noktasının olduğunu fakat birlik beraberlik içerisinde maçlara yeni stat olana kadar gidilmesi gerektiğini, taraftara her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulduğunu, Akhisarsporun siyaset üstü bir kurum olarak görülmesi gerektiğini ve ligden düşmesi halinde bütün Akhisar halkının üzüleceğini, Akhisar'a bir sinerji, bir dinamizm vermesi açısından bugünden itibaren cadde ve sokakların Akhisarspor bayrağı ile donatılması gerektiğini" belirtti. Konuklarda yarından itibaren Akhisarspor bayrağını ev ve işyerlerine asarak böyle bir kampanyanın şehre bir hareket getireceğine inandıklarını ve kampanyanın desteklenmesi gerektiğini belirttiler.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2015, 07:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah
Abdullah - 6 yıl Önce

ali kuloğlunun söylediklerinin tamamına ve özellikle son dönem stadyum ve yönetim hakkındaki söylemlerine katılıyorum.akhisarlıyız akhisarsporluyuz hep destek tam destek ama stadyum olayı akhisar için akhisarlılar için akhisara katacağı katma değer için önemli.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber