Engin Akyüz’le Konuşuyorum’da Konu Bu Kez Sağlık Oldu…

Engin Akyüz ile konuşuyorum'da bu hafta sağlık konuşuldu. Göz hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları ve hemşirelik mesleği konularında birçok sorunun cevabını bulduğu programda konuklar, mesleklerini yaparken karşılaştıkları zorluktan, mesleklerinin bilinmeyen yanlarını, ihmallerle doğan rahatsızlıkları anlattılar.

Engin Akyüz’le Konuşuyorum’da Konu Bu Kez Sağlık Oldu…

Programa Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Gülsüm Çavdar, Göz hastalıkları Uzmanı Ercüment Çavdar ve Hemşire Aslı Seymansaraç konuk olarak katıldılar.

Baştan sona ilgi ile takip edilen programda izleyiciler birçok soru yönelterek sorularına cevap arasa da doktor ve hemşire konukların önerisi, hastaneye veya kliniğe gidilerek mutlaka muayene olunması yönünde oldu. Meslekleri hakkında bilgi veren Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Gülsüm Çavdar, Göz hastalıkları Uzmanı Ercüment Çavdar ve Hemşire Aslı Seymansaraç izleyicilere de birçok faydalı tavsiyelerde bulundular.

Gözlük mü, lazerli operasyon mu? Göz tembelliği, göz kuruluğu nedir? Glokomun tedavisi nedir? Katarakt ameliyatı zor mudur? Nezle olmamak mümkün mü? Gripte antibiyotik kullanmak doğru mudur? Nezle ile grip arasında ne fark var? Kuş gribi nedir ve halen kuş gribi tehlikesi devam ediyor mu? Kuş gribi insandan insana bulaşır mı? Grip aşısı yapılmalı mıdır ve yan etkileri nelerdir? Sağlık sektöründe hemşireliğin önemi? Sorularının cevap bulduğu Engin Akyüz ile konuşuYORUM iki bölüm halinde yaklaşık iki saat devam etti.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber