banner234

Engelliler Meclisi, Adım Adım Işığa Giden Yol'u İzledi

Türkiye’de birçok salonda olduğu gibi Akhisar Novada AVM merkezinde bulunan Cinens sinema salonunda

Engelliler Meclisi, Adım Adım Işığa Giden Yol'u İzledi

 Türkiye’de birçok salonda olduğu gibi Akhisar Novada AVM merkezinde bulunan Cinens sinema salonunda Akhisar Engelli Meclisi Yönetimi 5 engellinin yaşam hikâyesi'nin anlatıldığı “Adım Adım Işığa Giden Yol' filminin Engelliler Haftası'na denk gelen 6 Mayıs günü izleme şansı yakaladılar.

Türkiye’de birçok salonda olduğu gibi Akhisar Novada AVM merkezinde bulunan Cinens sinema salonunda Akhisar Engelli Meclisi Yönetimi 5 engellinin yaşam hikâyesinin anlatıldığı “Adım Adım Işığa Giden Yol' filminin Engelliler Haftası'na denk gelen 6 Mayıs günü izleme şansı yakaladılar.

Akhisar Engelliler Meclisini yalnız bırakmayan ve destek olan Türkiye Sakatlar Konfederasyonu yönetim Kurulu üyesi, Manisa Valiliği Denetleme Kurulu Üyesi Fikret Türk f Adım Adım Işığa Giden Yol' filminin sonrası açıklamasında “film engelliler adına algı ve farkındalık oluşturma adına iyi bir çalışmadır. Engellilere fırsat verildiği takdirde neleri başardıklarına en güzel örnektir. Geliri ile sınırlı ve süreli engelli misafirhanesi yapılacağı için çok gerekli olan birim ihdas edilecektir. İşte bu haseple başta Akhisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Alper Alhatoğlu( Alhatoğlu Şirketler)Toprak Zeytin (Levent Eren) Boz atlı Tarım( Tolga Alperdem)  Egea (İsmail Kantarcıoğlu)’na engellileri yalnız bırakmayıp engellileri konu alan bu filme gelip destek olmuşlardır emeği geçenleri kutluyorum “dedi.

Film bitiminde Akhisar Engelliler Meclisi Yönetimi Adım Adım Işığa Giden Yol” filmini güzel bulduklarını Engelli arkadaşlarını ücretsiz olarak buraya bu filmi izlemeye davet ediyoruz dediler.

Adım Adım Işığa Giden Yol' filmini Akhisar Novada AVM Cinens sinema salonunda 1 hafta gösterimde olacak 

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2016, 13:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber