Ender'den 30 Engelli Vatandaşımıza Tekerlekli Sandalye

Engelli vatandaşlara yardım amacıyla kurulan Akhisar Ender Engelliler, Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, faaliyetlerine devam ediyor.

Ender'den 30 Engelli Vatandaşımıza Tekerlekli Sandalye

Mustafa ÖZDEMİR - Akhisarpress.com

 

Engelli vatandaşlara yardım amacıyla kurulan Akhisar Ender Engelliler, Eğitim ve Yardımlaşma Derneği,  faaliyetlerine devam ediyor.

 

Hayırsever işadamlarının desteğiyle 30 adet tekerlekli sandalye ihtiyaç sahipleriyle buluşturdu.


Konu ile açıklama yapan dernek başkanı Mücahit Şahin” Ender ailesi olarak 30 engelli vatandaşımıza tekerlekli sandalye temin ettik. İsminin açıklanmasını istemeyen yaklaşık 20 hayırsever vatandaşımızın destekleri ile alınan bu tekerlekli sandalyeleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Bu konuda yapabileceğimiz ve ulaşabileceğimiz herkese ulaşmaya çalışıyoruz. Yardıma ihtiyacı olan engelli vatandaşlarımızın bizimle irtibata geçmeleri halinde ihtiyaçları karşılanacaktır. Mavi kapak kampanyamız devam etmektedir ve gerekli yerlere duyurular yapılmıştır” dedi.

 

 

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber